Bilinçaltının Büyüsü

Nilda Ferhan Efeçınar Bilinçaltının Büyüsü
Bookmark and Share
Yayınevi : Sistem Yayıncılık 
Yayınevinin tüm kitapları %10 indirimli
Baskısı tükendi

İncelemekte olduğunuz Nilda Ferhan Efeçınar'ın Bilinçaltının Büyüsü kitabı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.
Söz konusu Kitap ise doğru adrestesiniz.

Açıklama : Kuantum Sıçraması, Kuantum Koçluk Programı, Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek, İsimlerin Enerjisi ve Esmaların Gizli Hazinesi kitaplarının yazarı Nilda Ferhan Efeçınar, bu kitabında, arzuladığımız yaşam başarısına giden yolda evrenin yasalarını ve zihnimizin çalışma prensiplerini irdeliyor. Sizlere Bilinçaltını Programlama'nın pratik yollarını aktarıyor.

Bilinçaltınızı programlayın ve muhteşem bir yaşam imar edin...

Bilinçaltının Büyüsü bize gösteriyor ki, muhteşem bir güce, eşsiz bir potansiyele sahip bilinçaltımız tüm yazılımların yer aldığı, programlanabilir bir komuta merkezidir. Bu nedenle, bilinçaltımızdaki yazılımlar değiştikçe bizim yaşamlarımız da değişecektir.

Maddi ve manevi Bolluk- Bereket ve Zenginlik dolu, Aşk, Sevgi, Sağlık ve Huzur içerisinde bir yaşam sürmek için Sistemin Yasaları'na senkronize olun!

Hak Yasası, Paylaşım Yasası, Enerjiyi Koruma ve Yükseltme Yasası, Kendi Gücüne İnanma Yasası, İnanç Yasası, Sipariş Yasası ve Şükran Yasası ile uyumlu yaşayarak, arzu ettiğiniz hayatı gerçekleştirebileceğiniz gücü harekete geçirebilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu : 9786054463343
Boyut : 14.0x20.0
Sayfa Sayısı : 192
Basım Tarihi : Temmuz 2012
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 3. Hamur
Dili : Türkçe

Yorum yaz
"Nilda Ferhan Efeçınar Bilinçaltının Büyüsü" hakkında henüz yorum(lar) yapılmamış
Kapat