Çocuklar İçin Çizim Teknikleri 2

Rosa M. Curto Çocuklar İçin Çizim Teknikleri 2
Bookmark and Share
Yazar : 
Yayınevi : Mavibulut Yayınları 
Yayınevinin tüm kitapları %20 indirimli
Liste Fiyatı : 34,00 TL
%20
27,20 TL
625652
Temin süresi 2 gündür.
Rosa M. Curto Çocuklar İçin Çizim Teknikleri 2

İncelemekte olduğunuz Rosa M. Curto'ın Çocuklar İçin Çizim Teknikleri 2 kitabı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.
Söz konusu Kitap ise doğru adrestesiniz.

Açıklama : Resim yapabilmek hoştur. Bir kalem ve fırça darbesiyle beyaz kâğıt üzerinde anlamlı figürler oluşturabilmek mucizedir, ama birçoğumuz için de daha ilkokul yıllarından başlayarak ürkütücü bir deneyimdir. Uzun yıllar çocuklarla çalışmış bir sanatçı olan Rosa Maria Curto Mila'nın hazırladığı bu sevimli kitap yalnızca resim konusunda çok özel bir yeteneğe sahip olanlar değil, bir şeyler çizmeyi seven, çizginin, desenin, rengin büyüsünden hoşlanan ama bu konuda eline karakalemi, fırçayı almaya cesaret edemeyen tüm çocuklar, hatta yetişkinler için...

Karakalemle veya silinebilir bir kuruboya ile başlayın. Alıştırmaları, kalemi önce çok bastırmadan çizin. Sonra figürleri ortaya çıkaran asıl çizgilere karar verdikçe daha belirginleştirebilir, önceki arayış çizgilerini silginizle yok edebilirsiniz.

Suluboyanızı da rahat kullanın. Önemli olan resminizin amaçladığınız görüntüyü vermesini sağlamak üzere fırça darbelerini serbestçe kullanmaktır. Boya figürün dışına taşabilir veya içini tümüyle kapatmayabilir. Kitapla da sınırlı kalmayın. Canınızın istediği her şeyi gönlünüzce çizip istediğiniz renge boyayın.
İyi eğlenceler...
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu : 9789753100977
Boyut : 14.0x20.0
Sayfa Sayısı : 96
Basım Tarihi : Şubat 2011
Çeviren : Keriman Güldiken
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe

Yorum yaz
"Rosa M. Curto Çocuklar İçin Çizim Teknikleri 2" hakkında henüz yorum(lar) yapılmamış
Kapat