Eski Bisiklet

Erol Büyükmeriç Eski Bisiklet
Bookmark and Share
Yazar : 
Yayınevinin tüm kitapları %20 indirimli
Baskısı tükendi

İncelemekte olduğunuz Erol Büyükmeriç'ın Eski Bisiklet kitabı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.
Söz konusu Kitap ise doğru adrestesiniz.

Açıklama : Can, Mine ve Tuncay uzun zamandır arkadaştılar. Sınıf geçme hediyesi olarak Mine'ye alınan bisiklet tam da Can'ın sahip olmak istediği şewydi. Tuncay da gıcır gıcır yarış bisikletiyle hava atmak için kornasını öttürerek geçiyordu sokaktan. Ama ne yazık ki Can'ın ailesinin yeni bir bisiklet alacak kadar parası yoktu. Can da kendi bisikletini, yaz tatilinde çalışarak kazandığı parayla almaya karar verdi. Mahalledeki bisiklet tamircisinin yanında çırak olarak çalışmaya başladı.

Ustasından çok şey öğrendi. Artık kendi bisikletini kendi yapabilecek beceriye sahipti. Bir gün tamirhanenin kapısından içeri giren bisiklet yarışçısı Şampiyon Aykut sayesinde hayatı tamamen değişti. Bir yarışma olduğunu ve bu yarışmanın hediyesinin yepyeni bir dağ bisikleti olduğunu öğrendiği günden beri, tek isteği bu yarışmayı kazanıp başarısını arkadaşlarına göstermekti. Ama bu yarışmayı kazanmak hiç de kolay olacaktı. Bunun için gece gündüz çalışması, kendini bu yarışmaya hazırlaması gerekiyordu.

Can'ın en büyük hayali olan bisikletine kavuşmasını, daha da önemlisi azimle çalışınca tüm yaşamını değiştirebileceğini anlatan bu keyifli öyküyü bir solukta okuyacaksınız.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu : 9789752520233
Boyut : 14.0x20.0
Sayfa Sayısı : 80
Basım Tarihi : Kasım 2005
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe

Yorum yaz
"Erol Büyükmeriç Eski Bisiklet" hakkında henüz yorum(lar) yapılmamış
Kapat