Saftirik Greg Seti (7 Kitap)

Jeff Kinney Saftirik Greg Seti (7 Kitap)
Bookmark and Share
Yazar : 
Yayınevi : Epsilon Yayınları 
Liste Fiyatı : 136,50 TL
%40
81,90 TL
720691
Temin süresi 2 gündür.
Jeff Kinney Saftirik Greg Seti (7 Kitap)

İncelemekte olduğunuz Jeff Kinney'ın Saftirik Greg Seti (7 Kitap) kitabı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.
Söz konusu Kitap ise doğru adrestesiniz.

Açıklama :

Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü - Ah Kalbim!

 

Saftirik Greg'in Günlüğü - Ah Kalbim!

Havada aşk kokusu var...
Ama bu Greg Heffley için ne anlama geliyor?

Okuldaki Sevgililer Günü dansı, Greg'in dünyasını altüst ediyor. Greg bir yandan kendine bir kız arkadaş bulmak için çırpınırken, bir yandan da o büyük gecede yapayalnız kalmaktan korkuyor. En iyi arkadaşı Rowley için de umut yok ama bu bir teselli değil ki!Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü - Panik Yok!

 

Saftirik Greg'in Günlüğü - Panik Yok!

Greg'in başı dertte. Okul malına zarar verildi ve bir numaralı şüpheli de bizim Greg. Ama işin tuhaf yanı, Greg masum. En azından, masum sayılır.

Herkes onun üzerine giderken, birden şiddetli bir kar fırtınası patlak veriyor. Heffley ailesi de evde mahsur kalıyor. Greg, karların erimesi halinde başına gelecekleri biliyor ama hangi ceza tatil boyunca ailenle eve hapsolmaktan daha kötü olabilir ki?


Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü: Ama Bu Haksızlık!

 

Saftirik Greg'in Günlüğü: Ama Bu Haksızlık!

Greg Heffley bir an önce büyümek için sabırsızlanıyor. İyi de büyümek iyi bir şey mi gerçekten?

Greg birdenbire kendini kızlı-erkekli partilerin sorunlarıyla, artan sorumluluklarla, hatta büyümenin getirdiği sevimsiz değişikliklerle baş ederken buluyor. Üstelik bütün bunlar olurken en yakın arkadaşı Rowly de yanında değil! Ama bu haksızlık!Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü - İşte ŞimdiYandık!

Saftirik Greg'in Günlüğü - İşte Şimdi Yandık!

Yaz tatili... Hava harika, bütün çocuklar dışarıda eğlenip tatilin tadını çıkarıyor. Peki Greg Heffley nerede dersiniz? Evde, panjurları indirip bilgisayar oyunları oynuyor. Greg, kendi deyimiyle "ev kuşu" için yaz tatili, "sorumluluklardan ve kurallardan uzak olmak" demek. Oysa Greg'in annesinin farklı bir tatil anlayışı var. Dışarıda gerçekleştirilen etkinlikler ve "ailece geçirilen zaman" olmazsa olmaz! Sizce kimin dediği olacak? Yoksa Heffley ailesine yeni katılan biri her şeyi değiştirecek mi?


Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü: Türünün SonÖrneği

 

Saftirik Greg'in Günlüğü: Türünün Son Örneği

Artık şunu kabul edelim: Greg Haffley "saftirikliğinden" kurtulamayacak. Birinin bunu Greg'in babasına anlatması gerek! Farnk Haffley oğluna çekidüzen vermeye ve onu "adam etmeye" çalışıyor. Onu spor yapmaya, kendisine faydalı olacak etkinliklere teşvik ediyor. Ama...
Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü / Rodrick Kuralları

 

Saftirik Greg'in Günlüğü / Rodrick Kuralları

Ne yaparsanız yapın, sakın Greg Heffley'ye yaz tatilinin nasıl geçtiğini sormayın. Çünkü bu konuda tek kelime etmek istemiyor.

Greg yeni okul yılına başlarken yazın yaşadığı her şeyi, özellikle bir olayı, ardında bırakmakta kararlı. Ancak ne yazık ki ağabeyi Rodrick tüm olanları biliyor. Zaten bütün sırlar bir gün açığa çıkar. Hele işin içinde bir günlük varsa.


Jeff Kinney Saftirik Greg'in Günlüğü

Saftirik Greg'in Günlüğü

Çocuk olmanın ne zordur değil mi? Gelişimini henüz tamamlamamış ufaklıklarla, her gün tıraş olmak zorunda olan zamanların aynı sıralarda oturmak zorunda kaldığı ortaokulda okuyan Saftirik Greg'in Günlüğü bir zamanlar benzer şikâyetlerle dolu olan yetişkin okuyucuları ve halen aynı sıkıntıları çeken gençleri oldukça eğlendirecek.

Stok Kodu : Saft-001
Boyut : 14.0x21.0
Sayfa Sayısı : 1540
Çeviren : İlker Akın
Kapak Türü : Ciltli
Kağıt Türü : 3. Hamur
Dili : Türkçe
Etiketler:
Saftirik Greg Seti    Jeff Kinney   

Yorum yaz
"Jeff Kinney Saftirik Greg Seti (7 Kitap)" hakkında henüz yorum(lar) yapılmamış
Kapat