Yeni Başlayanlar İçin
Sanat Dizisi Seti (4 Kitap)

Francisco Asensio Cerver Sanat Dizisi Seti (4 Kitap)
Bookmark and Share
Liste Fiyatı : 100,00 TL
%35
65,00 TL
Bu ürünü aldığınızda 1000 puan kazanacaksınız
   1000
715875
Temin süresi 2 gündür.
Francisco Asensio Cerver Sanat Dizisi Seti (4 Kitap)

İncelemekte olduğunuz Francisco Asensio Cerver'ın Sanat Dizisi Seti (4 Kitap) kitabı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.
Söz konusu Kitap ise doğru adrestesiniz.

Açıklama :

 Yeni Başlayanlar İçin Suluboya

İlkokuldan beri tanıdığımız suluboya hakkında gerçekten neler biliyoruz? Suluboya tekniği gerçekten göründüğü kadar zor mu? Bu kitap korkularınızın yersiz olduğunu göstermektedir. Suluboya resim yapmayı gerçekten istiyorsanız, kitabın izlenmesi kolay ve zengin görsellerle tasarlanmış yapısı sayesinde, amatör bir suluboya ressamı olabilirsiniz. Gerisi artık sizin kendinizi geliştirme arzunuza bağlı.


 

  Yeni Başlayanlar İçin Yağlıboya

Bu kitabın sistematik ve kapsamlı yapısı, yağlıboyaya yeni başlayanların ihtiyaç duyduğu her şeyi onları yüreklendirecek şekilde göstermektedir. Kitap gerekli malzemelerin tanıtımından sonra, ilk olarak yağlıboya tekniklerini ele alıyor: Renk teorisi, renklerin karıştırılması, renk dizgeleri, inceltilmiş renkler, kalın boya (impasto) tekniği, fırça kullanım tekniği, spatula kullanımı, zemin rengi, renk lekeleri, renk katmanları, ton oluşturma ve geçişleri (sfumato), izlenimci teknik.

 

 
 
Yeni Başlayanlar İçin Çizim Teknikleri

Resim yapmak çizimle başlar, çünkü çizim teknikleri, her türlü sanat çalışmasının temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle çizimin temel prensiplerinin bilinmesi resim çalışmasının abecesidir. Bu kitabın okuyucuları, konu ne olursa olsun, ilk algılamanın önemini, gerçekliğe ilk dikkatli bakışın doğasını öğrenecekler; natürmort, insan figürü ve hayvan eskizleri, şehir peyzajları, portreleri ve diğerleri.


 Yeni Başlayanlar İçin Pastel

Pastel boya ve pastel resim konusunda neler biliyoruz? Bu harikulade resim enstrümanının 18. yüzyıla kadar giden bir mazisi var ve büyük ustaların da kullandığı bir teknik. Bu kitabın izlenmesi kolay ve zengin görsellerle tasarlanmış yapısı sayesinde, hem çizim hem de boyama aracı olan pastelle mükemmel resim çalışmaları yapabilirsiniz. 

Stok Kodu : 9799750403614
Boyut : 22,0X19,0
Sayfa Sayısı : 700
Basım Tarihi : Nisan 2006
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 1. Hamur
Dili : Türkçe

Yorum yaz
"Francisco Asensio Cerver Sanat Dizisi Seti (4 Kitap)" hakkında henüz yorum(lar) yapılmamış
Kapat